Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
20. december 2022

Tipy na darčeky Kumran.sk

Nie je ľahké vybrať dobrý vianočný darček.

Tipy na darčeky Kumran.sk

Hovoria o tom najrôznejšie predmety zapadnuté v skrinkách a zásuvkách, ktoré sa ani dlho po Vianociach nevymanili z pôvodných balení, tak ako aj poličky zaplnené knihami, ktoré nikdy nikto neotvoril. 
 

Nasledujúcimi tipmi sa pokúsime znížiť pravdepodobnosť, že aj vaše darčeky postihne podobný osud a zvýšiť šancu, že potešia aj vášho obdarovaného tak, ako už potešili mnoho našich čitateľov.
 

Bol si stvorený pre túto chvíľu

Max Lucado hovorí, že píše knihy pre ľudí, ktorí knihy nečítajú. Toto odvážne tvrdenie potvrdzuje fakt, že ich už predal viac ako sto miliónov. V jeho knihách sa spája impozantné rozprávačské umenie s láskavým humorom a srdcom pastora. O jeho poslednej slovenskej novinke Bol si stvorený pre túto chvíľu napísal spokojný čitateľ:

"Veľmi dobrá kniha, zhltnutá behom pár dní so silným odkazom pre nás ľudí dnešnej doby. Max je veľmi dobrý autor a jeho knihy sa velmi dobre čítajú. Nie sú to žiadne omáčky ale praktické veci pre náš život." Dan

https://www.kumran.sk/lucado/24349-bol-si-stvoreny-pre-tuto-chvilu.html

Tá dáma je moja

Bestsellerom týchto dní sa stal najnovší román vynikajúcej Francine Riversovej Tá dáma je moja. Zavedie vás do Calvady v roku 1875. Keď Kathryn Walshová prichádza do banského mestečka v pohorí Sierra Nevada, posledné, s čím počíta, je, že by sa mohla zamilovať. Z rozhodnutia bohatého otčima, ktorý ju vykázal z Bostonu, si prichádza prevziať dedičstvo po strýkovi, ktorého nikdy nestretla: zaniknutú redakciu lokálnych novín so sídlom na hlavnej ulici plnej nevestincov a salónov a zdanlivo bezcennú baňu.

Slovami čitateľky Kataríny:

"Vrelo odporúčam. Super kniha ani pri jednej strane sa nenudíte. Tak vás vtiahne do deja, že keď od nej musíte odísť, tešíte sa na ďalšie pokračovanie. Odporúčam všetkými desiatimi."

https://www.kumran.sk/rivers/24466-ta-dama-je-moja.html

Pustovník

Inzercia

Rád sa túla prírodou potichu a s fotoaparátom. Je katolíckym kňazom s hlavou plnou príbehov a skutočným literárnym talentom. Myslí si to porota Ceny Ivana Kraska aj čitatelia jeho kníh. Najviac popularity získal vďaka fantasy sérii Pustovník, ktorá si našla miesto aj v mnohých mužských srdciach. Volá sa Vladimír Štefanič a ako krásny darček vám ponúkame vkusne zabalenú sériu podpísanú autorom.

"Kvôli tejto knihe som v noci nevedel spať. Nečakané zvraty a zvedavosť ma nútila čítať ďalej. Obdivujem kreativitu autora, pretože v mnohých knihách dopredu viete ako skončia, no v tejto nie. Najviac ma oslovila sila priateľstva, vzájomná úcta, rešpekt a dôvera." Štefan

https://www.kumran.sk/pustovnik/24484-pustovnik-podpisany-darcekovy-balik.html

Vyvolený národ

Ak si myslíte, že váš obdarovaný ocení trochu napätia a rád sa ponorí do vyšetrovania teroristického útoku uprostred mnoho-kultúrneho sveta moderného Izraela, obráťte svoju pozornosť na román Vyvolený národ. Jeho autorom je advokát Robert Whitlow, ktorí si získal popularitu príbehmi z právnického prostredia. Arabská kresťanka – právnička Hana, jej židovský šéf Jacob a arabský vyšetrovateľ Daud v ňom spoja sily, aby našli pravdu o útoku, pri ktorom odvážna mama obetovala svoj život a tak zachránila svoju štvorročnú dcérku.

"Bolo krásne čítať príbeh s hlbokým zmyslom a zároveň veľmi aktuálny! Postavy boli realisticky vykreslené, ľudia, ktorých by som rád spoznal. A keďže som bol v Izraeli, dokázal som si vybaviť mnohé miesta, na ktorých sa príbeh odohrával." Larry

https://www.kumran.sk/krestanske-romany-novely/24052-vyvoleny-narod.html

Kumran.sk

Veď Boh nám nedal Ducha bojazlivosti, ale Ducha sily, lásky a rozvahy. (2 Tim 1,7)

https://svatepismo.sk/hladat?term=2Tim+1%2C7

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.