Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
26. január 2023, 10:40

Godzone

O mesiac sa uskutoční Ženská konferencia Nespútaná

O mesiac sa uskutoční Ženská konferencia Nespútaná

Foto: Archív projektu Godzone

Po dvoch rokoch pandémie sa ženy zo Slovenska i Česka majú možnosť stretnúť a duchovne načerpať na spoločných modlitbách chvál, prednáškach, diskusiách a povzbudiť sa svedectvami iných žien. Tohtoročná Ženská konferencia s témou Krajina sa uskutoční 24. až 25. februára 2023 v Rates aréne v Zvolene.

Ženská konferencia sa uskutoční už po siedmy raz. Po dvoch rokoch sa ženy stretnú naživo a budú môcť vychutnať atmosféru spoločenstva, modlitby, vstúpiť do chvál so známymi kapelami, ako napríklad s kapelou Alive z Českej republiky či s Janou Zubajovou, alebo Dominikou Gorbaľovou, tak isto budú mať možnosť vypočuť si povzbudivá slová od inšpiratívnych žien na témy duchovného i praktického života od rečníkov Márie Grexovej, Danky Paštrnákovej či Márie Podhradskej. Súčasťou konferencie bude aj interaktívny program, diskusie aj svätá omša.

„Témou ženskej konferencie 2023 je krajina, ktorá je alegóriou ženy. Každá žena má svoj príbeh, hĺbku svojho vnútra, svoju krajinu. Hľadáme a tvoríme vlastné pravidlá, podľa ktorých správne žiť. Investujeme, obetujeme sa, milujeme, strácame sa, nachádzame, meníme, nastavujeme hranice, … aby sme našli pokoj či šťastie (?) Žijeme vo svojej „krajine“ a občas zabúdame, kto je jej tvorcom a pôvodcom, kto pozná všetky odpovede, o čom je v skutočnosti život vo viere v nášho Boha a aký má s nami zámer On sám,“ vysvetľujú tému konferencie organizátorky.

Vstupenky sa dajú zakúpiť na webe nesputana.godzone.sk, či už pre jednotlivca alebo pre niekoho formou darčekovej poukážky. Vstupenka sa bude dať kúpiť aj priamo na mieste konania konferencie.

Projekt Godzone je evanjelizačný projekt, ktorý vznikol v roku 2010 a je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže. Garantmi projektu sú katolícky kňazi: ThDr. PhDr. Ján Buc, PhD., ThLic. Ondrej Chrvala a Mgr. Dominik Markoš.

Inzercia

Dnes treba vedieť

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.