Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
10. apríl 2023

Narodeninová oslava ako z Pinterestu

Organizovanie narodeninovej oslavy môže byť náročná úloha, ale s pomocou aplikácie Pinterestu môžete vytvoriť nezabudnuteľnú udalosť, na ktorú vaši hostia a ani oslávenec nikdy nezabudne.

Narodeninová oslava ako z Pinterestu

Zdroj: www.pixabay.com

Online svet je pokladnicou nápadov na narodeninové oslavy, od výzdoby cez jedlo až po zábavný program. Môžete tu nájsť inšpiráciu pre akúkoľvek tému alebo pre rôzne vekové skupiny, či už ide o oslavu princezien na piate narodeniny vašej dcéry alebo retro párty na tridsiate narodeniny vášho partnera.

Jednou z najlepších vecí na získavaní nápadov na narodeninovú oslavu z Pinterestu je, že si ju môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Môžete si vytvoriť vlastné dekorácie, pridať do menu svoje obľúbené jedlá a vybrať aktivity, ktoré budú pre vašich hostí a ich vek najlepšie. S pomocou inšpirácie online môžete urobiť plánovanú narodeninovú oslavu skutočne jedinečnou a výnimočnou.

Viete, kam ísť nakúpiť?

Pri plánovaní oslavy nezabudnite na začiatku zvážiť rozpočet. Internet môže byť skvelým zdrojom informácií o dekoráciách, ktoré si urobíte sami, a cenovo dostupných darčekoch na párty, ale stále je dôležité mať na pamäti náklady. Nechcete predsa prehnane míňať a skončiť s prípravami, ktoré budú viac stresujúce ako zábavné. Jednou z možností je navštíviť špecializované párty obchody, kde zoženiete všetko (aj to, na čo ste vopred nemysleli). Pripravte sa však aj na o čosi vyššie ceny. Prijateľnejšou voľbou sú oddelenia osláv v bežných reťazcoch. Dekorácie aj tematické veci nájdete v obchode Billa, ktorý je určite aj vo vašom meste. Stačí ísť priamo do sekcie párty a vybrať si od papierových tanierov s potlačou cez balóny, girlandy až po klobúčiky na hlavu. Billa má teraz na toto všetko špeciálne sezónne zľavy. Dopredu si skontrolujte aktuálny leták a možno okrem dekorácií na narodeniny nakúpite rovno aj občerstvenie v akcii. Slané, sladké dobroty či nápoje za výhodnejšiu cenu sa na väčšiu oslavu oplatia kúpiť za nižšiu cenu.

Zdroj: www.pixabay.com

Zbierajte inšpiráciu

Pri plánovaní narodeninovej oslavy z Pinterestu je po nastavení rozpočtu prvým krokom vytvoriť nástenku/online súbor a začať zbierať všetky svoje nápady a inšpirácie. Môžete vyhľadávať konkrétne kľúčové slová, napríklad „narodeninová oslava“, „zaujímavé pozvánky“ alebo „oslava pre princezné“, aby ste zúžili svoje možnosti. Keď budete mať dobrú zbierku nápadov, môžete začať plánovať detaily. Možno si budete chcieť urobiť zoznam dekorácií, ktoré budete potrebovať, jedla, ktoré chcete podávať, a všetkých aktivít alebo hier, ktoré chcete zahrnúť do programu. Pre deti bude naplánovanej určite viac organizovanej zábavy ako pri oslave dospelého.

Aktivity (aj) pre celú rodinu

Jednou z najlepších vecí na plánovaní narodeninovej oslavy za pomoci Pinterestu je možnosť prispôsobiť si každý detail. Môžete si vybrať farebnú schému, ktorá zodpovedá obľúbeným odtieňom oslávenca, alebo zvoliť tému, ktorá odráža jeho záujmy. Či už ide o oslavu so športovou tematikou, alebo o zasadenie do určitej éry, Pinterest má nápady pre každý typ. Táto platforma sociálnych médií je známa množstvom kreatívnych inšpirácií a je ideálnym miestom na hľadanie nápadov nielen pre vašu narodeninovú oslavu. Od DIY (do it yourself – urob si sám) dekorácií až po tematické párty výslužky, existuje nekonečné množstvo možností, ako vytvoriť nezabudnuteľnú udalosť, ktorá sa bude vašim hosťom páčiť. Práve vďaka množstvu dostupných projektov typu "urob si sám" môžete ušetriť peniaze a zabaviť sa spolu s vašou rodinou pri vyrábaní.

Pri plánovaní si môžete vytvoriť zložku na danú konkrétnu párty a ukladať si priebežne všetky príspevky, ktoré sa vám v procese budú hodiť. Samozrejme, zložka sa vám môže pokojne hodiť aj do budúcna. Myslite na detaily a v prípade, že je oslava pre niekoho iného, komunikujte s tou osobou aj jej predstavy. Takto zaručíte, že bude všetko na jednotku!

Inzercia

Odporúčame

VAŠE 2 % POMÁHAJÚ ĽUĎOM BEZ DOMOVA

VAŠE 2 % POMÁHAJÚ ĽUĎOM BEZ DOMOVA

Nezisková organizácia Depaul Slovensko podáva už 17 rokov každý deň pomocnú ruku ľuďom bez domova. Aj 2 % venované z vašich daní jej v tom významne pomáhajú. Ako konkrétne, o tom sme sa porozprávali s jej riaditeľom Jozefom Kákošom.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.