Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
18. september 2023

M. Krajniak: Progresívcom sa nikdy nebudeme ospravedlňovať. Prečo?

M. Krajniak: Progresívcom sa nikdy nebudeme ospravedlňovať. Prečo?

Archív Milana Krajniaka

Keď som sa stal ministrom práce, sociálnych vecí a rodiny, na ministerstve museli skončiť progresívne aktivistky Oľga Pietruchová a Silvia Porubänová. Namiesto toho som do funkcie riaditeľa Inštitútu pre výskum práce a rodiny vymenoval konzervatívca Romana Jocha.

Zriadil som novú Sekciu rodinnej politiky a do funkcie generálnej riaditeľky som vymenoval konzervatívnu odborníčku Annu Verešovú. Premenoval som odbor rodovej rovnosti na odbor rovnosti žien a mužov. Navyše som odmietol financovať progresívne propagandistické eventy typu „Sexistický kix“.

Progresívne médiá a elity ma okamžite začali hejtovať. Napriek tomu som im neustúpil, ani som sa neospravedlnil. Pretože konzervatívny politik sa nesmie zľaknúť, keď na neho progresívci útočia. Mal som dostatok vnútornej integrity aj argumentov na to, aby som svoje kroky obhájil. Progresívci to už potom na mňa s hejtovaním ani veľmi neskúšali, pretože videli, že nátlak na mňa nefunguje. Zistili, že sa ich nebojím.
 
Konzervatívcov a kresťanov nájdete na kandidátkach viacerých strán. Ide o to, či vedia obhájiť svoje názory a či vedia čeliť progresívnym médiám, elitám aj Bruselu.
 
Sme K4. Konzervatívna pokojná sila na kandidátke Sme rodina: Milan Krajniak, Jozef Lukáč, Eva Hudecová a David Pariľák. Vieme progresívcom čeliť. Chránime Slovensko pred progresívnymi experimentami, chránime rodinu a manželstvo, chránime život, chránime deti a mládež pred progresívnou indoktrináciou na školách.

Vieme veci doťahovať do konca. Presadili sme rodičovský dôchodok, presadili sme 14 dňovú platenú otcovskú dovolenku, presadili sme bezplatné rodinné a dlhové poradne, presadili sme výstavbu stoviek nových detských ihrísk po celom Slovensku. Vďaka nám sa Slovensko stalo prorodinným štátom.

Podporte nás svojim hlasom a krúžkom, pretože vieme progresívcom čeliť a vieme veci doťahovať do konca.
 
Milan Krajniak, č. 2 na kandidátke Sme rodina
Jozef Lukáč, č. 12 na kandidátke Sme rodina
Eva Hudecová, č. 18 na kandidátke Sme rodina
David Pariľák, č. 72 na kandidátke Sme rodina

Objednávateľ: SME RODINA, Leškova 5, 81104 Bratislava – Staré Mesto, IČO: 42254515
Dodávateľ: POSTOJ MEDIA, s. r. o., Pražská 11, 811 04 Bratislava, IČO: 502205668

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.