Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
20. november 2023, 18:15

Slovenské evanjelizačné stredisko prinesie inšpiratívny večer plný slova a hudby

Hosťami budú evanjelická farárka Lenka Janotková, slovenský triatlonista Tadeáš Fazekaš, pesničkár Dušan Havrila a tiež redaktor denníka Postoj Lukáš Krivošík.

Slovenské evanjelizačné stredisko (EVS) zorganizuje v piatok 1. decembra o 18.30 h minikonferenciu EVS.

„Inšpiratívny večer plný slova a hudby. Štyri desaťminútové prednášky z rôznych oblastí popretkávané zaujímavými hudobnými vstupmi. Premýšľajúci ľudia. Inšpiratívne myšlienky. Otvorenosť a priateľstvo. Hľadanie zmyslu a významu okolo nás. Pekný večer nemusí byť len kino a divadlo,“ oznamuje ESV.

Hosťami budú evanjelická farárka Lenka Janotková, slovenský triatlonista Tadeáš Fazekaš, pesničkár Dušan Havrilla a tiež redaktor denníka Postoj Lukáš Krivošík.

Minikonferenciu bude možné zadarmo sledovať na youtubovom kanáli EVS. Ďalšie informácie sú na stránke minikonferencia.evs.sk.

Inzercia

Dnes treba vedieť

19. november 2023, 15:26
19. november 2023, 10:35

Členovia Komisie Konferencie biskupov Slovenska pre ochranu maloletých v cirkvi sa v Badíne zišli na svojom zasadnutí v novom pätnásťčlennom zložení. Predsedom komisie je košický pomocný biskup Marek Forgáč, za tajomníka bol zvolený kňaz Košickej arcidiecézy Andrej Kačmár. Na zasadnutí boli predstavené nové úrady pre nahlásenie zneužívania v diecézach. Komisia sa venovala aj vytvoreniu intervenčného tímu na pomoc sekundárnym obetiam po zneužívaní. (tkkbs)

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.