Denník Postoj

Redakcia

Za obsahom Postoja stojí tím profesionálov, ktorí do tohto projektu prišli z viacerých najvýznamnejších slovenských médií. Zastávali v nich významné pozície a získali viacero novinárskych cien.

Šéfredaktorom konzervatívneho denníka Postoj je Martin Hanus. Vyštudovaný germanista, svoj pracovný život začal ako učiteľ, až presedlal na novinárčinu. V rokoch 2002 až 2004 pracoval ako redaktor v týždenníku Domino fórum, v decembri 2004 stál pri zrode časopisu .týždeň, od roku 2008 do roku 2014 v ňom pôsobil ako zástupca šéfredaktora. Od roku 2015 pôsobil ako zástupca šéfredaktora denníka Postoj.  Je ženatý a má tri deti.

Ďalšími výraznými tvárami denníka Postoja sú Jozef Majchrák a Eva Čobejová, ktorí sa venujú najmä politickým a spoločenským témam. Samostatnú sekciu Svet kresťanstva vedie cirkevný analytik Imrich Gazda a Adam Takáč. Spoločenským témam sa najčastejšie venuje Pavol Rábara.

Inzercia

Martin Hanus

Martin Hanus

Šéfredaktor

Jozef Majchrák

Jozef Majchrák

Zástupca šéfredaktora

 Imrich Gazda

Imrich Gazda

Zástupca šéfredaktora

Vydavateľstvo O vydavateľstve

Lukáš Melicher

Lukáš Melicher

Riaditeľ vydavateľstva

Peter Balberčák

Peter Balberčák

Projektový manažér

Juraj Džama

Projektový manažér

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.