Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Tlačové správy
26. jún 2018

Súťažte s Katolíckymi novinami

Redakcia Katolíckych novín pre vás pripravila leto plné výhier. Na svoje si prídu dospelí, deti i milovníci krížoviek. Zapojte sa do niektorej z troch súťaží a vyhrajte!
Súťažte s Katolíckymi novinami

Letná čitateľská súťaž

Obľúbená vedomostná súťaž na letné dni má tento rok tému Svätý Páter Pio a výročné aktuality 2018. Ak si v tejto téme veríte, neváhajte sa zapojiť.

V čísle KN 26 nájdete vloženú hraciu kartu. V každom letnom čísle Katolíckych novín (čísla 26 – 35) budú na strane 3 uverejnené dve otázky s trojicou možností na výber odpovede spolu s kupónom. Ku každej dvojici otázok je potrebné vlepiť do hracej karty príslušný kupón a správne odpovedať na jednotlivé otázky (možnosti a, b alebo c). Na záver súťaže, najneskôr do 13. septembra, treba poslať vyplnenú hraciu kartu na adresu: Redakcia Katolícke noviny, P. O. BOX 276, 810 00 Bratislava 1. Na obálku je potrebné uviesť heslo: Svätý Páter Pio. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 14. septembra 2018.

Čo môžete vyhrať: Pútnický zájazd do Svätej zeme pre 2 osoby v hodnote 1 300 € venuje CK AWERTRAVEL. Pútnický zájazd do Talianska – „Po stopách svätého Pátra Pia“ pre 2 osoby v hodnote 790 € venuje CK AWERTOUR. Klimatizáciu Klarstein v hodnote 899 € a ďalšie zaujímavé ceny.

Podmienky súťaže TU.

 

Prázdninová súťaž pre deti a celú rodinu

Chcete prežiť nezabudnuteľné indiánske dobrodružstvo? Kupujte Katolícke noviny od čísla 26 do čísla 34 a zapojte sa do prázdninovej súťaže „Po indiánskych stopách“.

Prázdninová hra má od svojho začiatku v roku 2006 ambíciu povzbudzovať najmenších čitateľov v kresťanských hodnotách, v tvorivosti, aby sa angažovali vo svojom okolí, a tiež chce spájať rodiny čitateľov s pracovníkmi redakcie Katolíckych novín na rodinnom stretnutí s atraktívnym programom.

Súťaž bude prebiehať počas deviatich prázdninových týždňov od 26. júna 2018 do 30. augusta 2018 (KN 26 – KN 34). Zošit so splnenými aspoň dvadsiatimi úlohami a hracou kartou treba poslať do 30. augusta 2018 na adresu: Redakcia Katolícke noviny, P. O. BOX 276, 810 00 Bratislava.

Okrem vedomostí, rozvíjania zručností cez plnenie úloh a inšpirácie k dobru vyžrebovaní súťažiaci získajú aj nezabudnuteľný zážitok. Žrebovanie sa uskutoční 31. augusta 2018. O výsledku žrebovania oboznámime všetkých výhercov listom a tiež na stránkach Katolíckych novín v čísle 36.

Čo môžete vyhrať:

Hlavnou cenou súťaže pre deti a mládež do 18 rokov je deň strávený s Dobromilkou a Svetlúšikom na Ranči na Striebornom jazere v Galante 22. septembra 2018, kde sa uskutoční stretnutie 50 výhercov a ich rodín s redakčným tímom organizátora – Katolíckymi novinami.

Inzercia

Pridanou hodnotou je získanie nových kamarátov a známych vo veľmi príjemnom prostredí a v priateľskej atmosfére.

Za vyplnenú hraciu kartu so správnymi odpoveďami a zošitom úloh pošle redakcia všetkým súťažiacim prekvapenie.

Nezabudnite pripísať na obálku heslo: Po indiánskych stopách.

Podmienky súťaže TU.

 

Letná príloha „KRÍŽOVKY a ešte iné POBAVENIE“

Radi popri leňošení na dovolenke lúštite krížovky? Počas tohto leta môžete s Katolíckymi novinami vyhrať aj hodnotné ceny. V čísle KN 31 nájdete 8-stranovú krížovkársku prílohu s rôznymi krížovkami, osemsmerovkami a hlavolamami.

Odpovede a riešenia posielajte do 27. augusta 2018 na adresu: Redakcia Katolícke noviny, P. O. BOX 276, 810 00 Bratislava 1. Na obálku je potrebné uviesť heslo: Príloha – Krížovky. Vaše odpovede môžete posielať aj elektronicky na adresu: tajnicka@katolickenoviny.sk.

Tí z vás, ktorí správne vylúštia aspoň sedem riešení, budú zaradení do žrebovania. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 28. augusta 2018 v redakcii Katolíckych novín.

Čo môžete vyhrať: Víkendový pobyt vo Veľkej Lomnici (2 dospelí + 2 deti) v hodnote 178 € z www.levy.sk. Turistický ruksak v hodnote 59,99 €. 2x spací vak v hodnote 33,99 €, 2x hriankovač v hodnote 33,99 €, kartón omšového vína zo Spolku svätého Vojtecha a 3x balíčky kníh od redakcie Katolíckych novín.

Podmienky súťaže TU.

Odporúčame

Panna Mária – skutočná mama pre každého

Panna Mária – skutočná mama pre každého

Bielovlasý, bradatý starý pán v dlhej tunike sediaci na oblaku. Kto je to? Nie je to ťažká hádanka, aj malé dieťa rýchlo uhádne, že je to Pán Boh. Podobne sa stáročiami uchytila aj predstava o Panne Márii: na prvý pohľad milá, jemne sa usmievajúca žena dokonalej postavy, s bosými nohami, modrým plášťom a s ružencom v rukách zopnutých k modlitbe.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.