Zdieľať
Tweetnuť
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Svet kresťanstva
21. 09. 2014, 15:29

Výhodná ponuka na liturgické víno a hostie z vydavateľstva Don Bosco

Vydavateľstvo Don Bosco (VDB) patrí medzi najväčšie kresťanské vydavateľstvá na Slovensku. Pri príležitosti Roku Sedembolestnej Panny Márie sa chceme poďakovať všetkým kňazom za ich poslanie a službu na rôznych miestach Slovenska. Zároveň hľadáme spôsob, ako si vzájomne pomôcť a spolupracovať s kňa...

Vydavateľstvo Don Bosco (VDB) patrí medzi najväčšie kresťanské vydavateľstvá na Slovensku. Pri príležitosti Roku Sedembolestnej Panny Márie sa chceme poďakovať všetkým kňazom za ich poslanie a službu na rôznych miestach Slovenska.

Zároveň hľadáme spôsob, ako si vzájomne pomôcť a spolupracovať s kňazmi a farnosťami. Už niekoľko rokov vydávame obľúbenú edíciu Viera do vrecka, prostredníctvom ktorej si veriaci prehlbujú nielen svoje vedomosti v súlade s náukou Cirkvi, ale učia sa budovať aj intenzívnejší vzťah s Bohom. 
Rozhodli sme sa pripraviť kňazom a farnostiam túto zaujímavú ponuku: každý mesiac Vám pošleme zadarmo 1000 ks hostií, 0,7 l fľašu kvalitného omšového vína a 30 g tymianu. Stačí, ak PREDPLATÍTE do Vašej farnosti aspoň 30 ks predplatného edície Viera do vrecka na rok 2015 alebo každý mesiac KÚPITE do Vašej farnosti aspoň 40 ks brožúr z edície Viera do vrecka. 
Navyše všetci kňazi majú v našom internetovom kníhkupectve www.donbosco.sk nárok na zľavu 20 % na väčšinu sortimentu.
Edíciu Viera do vrecka si za pár rokov jej vydávania obľúbilo už niekoľko tisíc veriacich na celom Slovensku a získala si aj priazeň otcov biskupov. Katechetické príručky pre každého kresťana, ktoré tvoria túto edíciu, sa každý mesiac venujú inej téme. Ročné predplatné v sume 12 EUR zahŕňa 12 brožúr. 
Ak Vás naše vyššie uvedené ponuky zaujali, prosíme, kontaktujte nás na: vieradovrecka@donbosco.sk alebo 02/5557 2226 Viac na www.donbosco.sk.
Tím Vydavateľstva Don Bosco

Odporúčame

Začala príprava Národného stretnutia mládeže P15 v Poprade

Začala príprava Národného stretnutia mládeže P15 v Poprade

Viac ako tritisíc ľudí sa zúčastnilo na Celoslovenskom mládežníckom programe 7BOLESTNÁ. V Šaštíne, kde sa v nedeľu konalo pred národnou púťou, jeho organizátori "symbolicky" začali prípravu Národného stretnutia mládeže (NSM) P15 v Poprade (31. júla - 2. augusta 2015).  Viachodinový program, v ktor...

Koniec nenávideného kardinála

Koniec nenávideného kardinála

Rezignácia írskeho kardinála Seána Bradyho. Františkova návšteva v europarlamente. Selfie Benedikta XVI. Nové kladivá na pedofilov. Pápež František prijal demisiu arcibiskupa Armaghu a írskeho prímasa Seána Brady. Predložil ju ešte v polovici augusta z dôvodu dosiahnutia 75 rokov, kedy je povinný ...