Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Svet kresťanstva
25. jún 2020

Raniero Cantalamessa

Už 40 rokov pápežským kazateľom, získajte jeho knihu v zľave

Spoznáte ôsmich cirkevných otcov prvých siedmich storočí, ktorí sa vyznačovali hĺbkou svojej náuky a svätosťou s extra zľavou -25 %.

Už 40 rokov pápežským kazateľom, získajte jeho knihu v zľave

Pápež František sa modlí s kuriálnymi biskupmi a kardinálmi počas omše slávenej pátrom Ranierom Cantalamessom v Kaplnke Redemptoris Mater 23. decembra 2016 vo Vatikáne. Foto: profimedia.sk

Autorom našej knihy Na pleciach obrov je páter Raniero Cantalamessa, známy pápežský kazateľ, ktorý sa už 40 rokov svojimi meditáciami a zamysleniami v adventnom a pôstnom období prihovára pápežovi, kuriálnym kardinálom, biskupom a zamestnancom Vatikánu. Práve v týchto dňoch oslavuje 40. výročie od vymenovania do tejto funkcie. My vám preto prinášame knihu so zľavou až -25 %. Akcia platí len do 5. 7. 2020. 

Vo svojich zamysleniach sa R. Cantalamessa venoval aj cirkevným otcom ranej Cirkvi. Vďaka jeho knihe Na pleciach obrov sa môžete zoznámiť s učením takých velikánov východného aj západného kresťanstva, ako boli sv. Atanáz, sv. Bazil, sv. Gregor z Nazianzu, sv. Gregor Nysský, sv. Augustín, sv. Ambróz, sv. Lev Veľký a sv. Gregor Veľký.

Páter Cantalamessa o cirkevných otcoch desať rokov vyučoval aj na Katolíckej univerzite v Miláne a keď sa do tejto knihy začítate, uvidíte, že naozaj ide o jeho srdcovú záležitosť.

Knihu nájdete v každom dobrom kníhkupectve a v našom internetovom ochode tu.

Inzercia

Odporúčame