Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Názory Svet kresťanstva
25. máj 2021

Rastieme vďaka vám

Spustili sme nový web, prijali ďalších redaktorov, pripravujeme zaujímavé témy

Každý deň nájdete analýzy a komentáre, rozhovory s inšpiratívnymi ľuďmi, duchovné texty, ale aj aktuálne spravodajstvo.

Spustili sme nový web, prijali ďalších redaktorov, pripravujeme zaujímavé témy

V čase, keď sa na nás valí čoraz silnejšia záplava ideologických nezmyslov o cirkvi, tak zo strany progresívnych kruhov, ako aj z rôznych pravoverne sa tváriacich dezinformačných webov, rozhodli sme sa v denníku Postoj posilniť obsah i rozsah kresťanských tém, ktoré vám dlhodobo prinášame.

S jednodňovým omeškaním z dôvodu nečakaných technických problémov, za ktoré sa úprimne ospravedlňujeme, sme v utorok spustili nový Svet kresťanstva, ktorý bude tvoriť skúsený sedemčlenný redakčný tím v spolupráci s ďalšími stálymi spolupracovníkmi z radov kňazov, rehoľníkov, rehoľníčok a angažovaných laikov.

Reagujeme tak na požiadavku vás, našich podporovateľov a čitateľov, ktorí dlhodobo preukazujete zvýšený záujem o témy z kresťanského prostredia. Pred mesiacom sme vám zaslali krátky dotazník, v ktorom sme sa pýtali, aký Svet kresťanstva si želáte. Prečítali sme si každú z viac ako 1 400 odpovedí a vypočuli váš hlas!

Každý deň na tomto mieste nájdete analýzy a komentáre k aktuálnym témam a trendom, rozhovory s osobnosťami a inšpiratívnymi ľuďmi, duchovné a formačné texty, články o kresťanskom životnom štýle i viac aktuálneho spravodajstva.

Ak vás zaujíma, ako to vyzerá v našej „kuchyni“ a ako uvažujeme pri spoločnom stole, prečítajte si rozhovor, ktorý so mnou pripravil šéfredaktor Martin Hanus.

Nový a lepší Svet kresťanstva môžeme tvoriť len vďaka vám. V spomenutom dotazníku až 92 percent podporovateľov denníka Postoj deklarovalo ochotu navyše podporiť rast Sveta kresťanstva. Ak aj vy vidíte zmysel a dôležitosť tohto projektu, vyjadrite ho a pridajte sa k podporovateľom Sveta kresťanstva.

Spolu budeme silnejší!

Inzercia

Inzercia

Inzercia

Odporúčame