Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Dnes treba vedieť
01. apríl 2022, 12:48

Spoločenstvo Ladislava Hanusa pozýva mužov modliť sa ruženec za pokoj vo svete

Modlitba sa uskutoční v sobotu 2. apríla od 8:30 na Františkánskom námestí v Bratislave.

Niekoľko dní po zasvätení Ruska a Ukrajiny Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie sv. Otcom Františkom pozýva Spoločenstvo Ladislava Hanusa mužov ku kajúcnej pobožnosti ruženca za Slovensko a za pokoj vo svete.

Modlitba sa uskutoční v sobotu 2. apríla od 8:30 do 9:00 na Františkánskom námestí v Bratislave (pri Mariánskom stĺpe pred Jezuitským kostolom).

„Úlohou mužov v Božom pláne je chrániť všetkých, ktorých nám Boh dal tu na zemi, a priviesť ich do večného života. Tak ako bol svätý Jozef pozemským ochrancom Svätej rodiny, tak aj my muži máme za úlohu budovať a brániť svätosť našich rodín a blízkych,“ povedal Jozef Filko zo Spoločenstva Ladislava Hanusa.

„Chceme tak robiť spolu. V tejto jednote posilňujeme našu mužskú identitu a mužské cnosti. Kajáme sa za hriechy naše, našich rodín, našej krajiny a jej lídrov i lídrov sveta, ktorí majú zodpovednosť za pokoj a prosperitu. Modlíme za naše rodiny, za Slovensko a za pokoj vo svete,“ dodal Filko.

Inzercia

Dnes treba vedieť

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, ktorí prispievajú od 5,- € mesačne alebo 60,- € ročne. Pridajte sa k nim teraz, prosím.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.