V Badíne sa uskutočnilo zasadnutie najvyššieho orgánu Konferencie vyšších rehoľných predstavených na Slovensku. Rehoľníci medzi sebou privítali ako hosťa aj Nicolu Girasoliho, nového nuncia na Slovensku, ktorý sa im krátko prihovoril a následne odpovedal na otázky. Rehoľní predstavení tiež hovorili o kríze stredného veku v rámci komunít a zasväteného života. (kvrps)