Na kontinentálnom synodálnom stretnutí v Prahe zastupuje Konferenciu biskupov Slovenska štvorčlenná delegácia: košický arcibiskup metropolita a predseda KBS Bernard Bober, výkonný tajomník KBS Ivan Ružička, Renáta Ocilková a Mária Spišiaková, ktorých ako delegátov zvolili na 103. plenárnom zasadnutí biskupov.