Vážení priatelia,

ako ste si určite všimli, Svet kresťanstva má už niekoľko dní vlastnú doménu. Namiesto zložitého zápisu svetkrestanstva.blogspot.com tak do príkazového riadku stačí zadať svetkrestanstva.sk Značka Svet kresťanstva tak bude na internete ľahšie šíriteľná. Za nápad a realizáciu tohto kroku ďakujem Michalovi Hudecovi. Zároveň by som rád poďakoval dvom ľuďom, ktorí sú od vzniku tohto portálu nápomocní pri rôznych úpravách a inováciách – Lukášovi Obšitníkovi a Lukášovi Lučeničovi.

Aj vďaka týmto ľuďom vám na portáli Svet kresťanstva môžem ponúkať (verím, že zaujímavé) informácie o dianí v Katolíckej cirkvi a celom kresťanskom svete. Uvedomujem si rôzne obmedzenia a limity, zároveň mi napadajú ďalšie možnosti ako portál urobiť ešte pestrejším a zaujímavejším, ale popri povolaní vysokoškolského učiteľa, a najmä manžela a otca čoskoro už dvoch krásnych dcér, momentálne nie je možné zrealizovať všetko tak, ako by som chcel.

Napriek tomu platí to, čo som napísal pri prvom výročí zrodu tejto stránky: Svet kresťanstva je realizovaným snom. A to najmä vďaka vám, ktorí ste pravidelnými návštevníkmi tejto stránky a rôznym spôsobom ma povzbudzujete vytrvať pri začatom diele.

Dôkazom vášho záujmu je aj rastúci počet fanúšikov na Facebooku, ktorí tvoria nielen klikajúce, ale aj diskutujúce spoločenstvo. Už je nás takmer 650. Svetu kresťanstva fandia aj katolícki kňazi Peter Milenky, Vladimír Štefanič či Miroslav Lettrich, rehoľná sestra Helena Torkošová, bývalý veľvyslanec SR v Taliansku Jozef Mikloško, operný spevák František Balún, vysokoškolský pedagóg Bohumil Chmelík, bývalí poslanci Rudolf Bauer a Pavol Minárik, redaktorka týždenníka .týždeň Marína Galisová, šéfredaktorka magazínu Família Alžbeta Mráková a ďalší.

Veď napokon, súčasťou sveta kresťanstva je každý z nás.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo